Prism Brain Mapping

نقشه ذهنی یک روش مخصوص براش شناسایی نحوه رفتار افراد بر اساس فعالیت مغزی آنهاست. برخلاف ابزارهای روان سنجی قدیمی به جای نظریه روانشناسی از زاویه علم به اعصاب به رفتار انسان مینگرد .
این ابزار آنلاین هیجان انگیز با استفاده از اکتشافات به روز علوم اعصاب به کاربران مجموعه ای از نقشه ها را ارایه میدهند که نمایشگر نحوه عملکرد مغز آنهاست.

آمار
  • تعداد کالا: 25
  • بازدید امروز: 38
  • بازدید دیروز: 75
  • بازدید کل: 32107

درباره ما

سنجش افراد و توانمند سازی(استعدادیابی)

موسسه خلاقیت و مهارتهای راه اینده نخبگان با ده سال تجربه در ایران و اروپا خدمات فوق را ارایه می نماید.همه ما از موهبت های خدادادی برخوردار هستیم. زمان عاملی است در گذر به طوری که هیچ وقت نه به عقب بر میگردد و نه می ایستد پس بهتر از توانمندی های که خداوند به ما داده بهترین استفاده را بنماییم. ما به شما برای رسیدن به شناخت توانمندی هایتان و توسعه استعدادهای خود در هر سنی از کودکی تا بزرگسالی کمک می کنیم. افسوس گذشته را نخورید همین امروز هم می توان شروع کرد استعداد چشمه ای است که هر زمان که خود بخواهیم می جوشد فقط اراده می خواهد.

هنر ما این است که توانمندی های هر فرد را بامجموعه ای گسترده از آزمونها می سنجیم و بالقوه ترین استعداد را هدایت و آموزش می دهیم. زمانی که افراد احساس می‌نمایند که اهداف و مسیر شان، آنان را در دستیابی به اهداف شخصی خویش یاری نمی‌نماید و یا استعداد و توانایی‌های آنان، به‌درستی به کار گرفته نمی‌شود آینده ای روشن برایشان پیدا می کنیم تا با عزم خود موفق شوند.

ابعاد وجودی انسان گوناگون است ورزش تحصیل شغل. هر بعد آن اگر درست شناخته شود و رشد یابد برای این مرزوبوم افتخار آفرین می تواند باشد کما این که افسوس گذشته که از استعدادمون بهره نبردیم وجود ندارد. امروزه از سنین کودکی برای رشد و پیشرفت برنامه ریزی می کنیم تا در بزرگسالی دچار تغییر مسیر نشویم. نگاه امروز ما به خود سرمایه فکری و مهارتی است در آینده از آن استفاده می کنیم. فرزند خود را روی طیف وسیعی از تجارب قرار دهید. این امر باعث فعال شدن استعدادهای نهفته می گردد. فکر نکنید چون او علاقه ای نشان نمی دهد، بنابراین استعدادی هم در آن زمینه ندارد. کودک خود را با برچسب زدن به او محدود نکنید. این برچسبها ممکن است شرایطی را به او تحمیل نماید که با استعدادهای ذاتی اش همخوانی ندارند.در هنگامی که والدین فرزندان خود را به مجموعه برای آموزش می آورند همزمان برای والدین هم کلاسهای اموزشی برگزار میگردد. در حوزه افراد با هوش بالا ما برای اولین بار ازمون منسا را در ایران برگزار کردیم. در زمینه استعداد مجموعه ما با بسیاری از مراکز تخصصی در حوزه های مختلف رابطه دارد که می تواند به افراد با استعداد کمک نماید.

بخش سرآمد رابط بین دنیای واقعی و استعدادهای خاص کودک که به او کمک کنید راهی برای نشان دادن استعدادهایش بیابد و توانایی هایش را بشناسد.

نظرات
    ارسال نظر